Matura w katoliku! Brawo za wyniki!

Z dumą prezentujemy wyniki naszych maturzystów. 100% zdawalności, najwyższe staniny! Gratulujemy wysokich osiągnięć!

Chociaż przygotowania do matury przebiegały pod znakiem pandemii i nauczania zdalnego, nasi maturzyści nie próżnowali. Pod kierunkiem swoich nauczycieli, w kilkuosobowych zespołach, przygotowywali się do wybranych przez siebie przedmiotów, aby w każdym przypadku uzyskać wynik wyższy niż średnia ogólnopolska. Chociaż tradycyjnie najlepiej „poszedł” abiturientom język angielski, to co najmniej satysfakcjonujące były dla nich wyniki innych przedmiotów.

Z ogromną radością przyjąłem wyniki matury z języka polskiego, zwłaszcza z poziomu rozszerzonego, gdzie połowa zdających uzyskała wynik między 90% a 100%, w tym dwa wyniki to pełne 100%. Po raz kolejny okazuje się, że solidna praca w niewielkim zespole, w którym można realizować ambitne i nowatorskie pomysły, przynosi bardzo korzystne efekty. Bardzo dziękuję moim uczniom za wspólnie wykonaną pracę – powiedział pan dr Piotr Rambowicz, polonista i literaturoznawca.

Pomimo edukacji zdalnej matura nie była dla mnie zbyt trudna, miałam czas na powtórki w domu, stąd jestem zadowolona z wyników i mam duże szanse na dostanie się na któryś z kierunków medycznych – mówi Aleksandra Mencel, absolwentka naszej szkoły.

Jestem zachwycona! Co roku wyniki egzaminu maturalnego z języka angielskiego są najwyższe. Jeden z rodziców, towarzysząc córce przy odbiorze świadectwa powiedział, że „Katolik językami stoi” i to prawda. Nie jestem do końca zaskoczona wynikami z angielskiego, ponieważ duża część maturzystów podeszła w tym roku do certyfikatu CAE – cieszy się pani Joanna Strzyżewska, nauczyciel języka angielskiego.

cofnij
przewiń do góry

Ułatwienia dostępu