Kaczuszka na wakacjach

Przypominamy zasady naszego wakacyjnego konkursu „Kaczuszka na wakacjach” ogłoszonego na zakończeniu roku szkolnego.

Uczestnicy przesyłają na messengera szkoły zdjęcia kaczuszki w ciekawym ujęciu wakacyjnym.

https://www.facebook.com/KatolikBydgoszcz/

Kaczuszka może być gumowa, pluszowa, wykonana samodzielnie, a nawet narysowana. Liczy się Wasza kreatywność w znalezieniu ciekawego ujęcia. Bez znaczenia jest też, czy kaczuszka odwiedzi dalekie zakątki, czy też zachwyci się czymś na półkoloniach na terenie naszego miasta.

Każdy uczestnik może wysłać więcej niż jedno zdjęcie.

Na autorów najlepszych i najciekawszych zdjęć czekają wyjątkowe nagrody. Między innymi te dwa kaczątka aniołki ze zdjęcia powyżej. Nagrody przyznawane będą w kategoriach: klasy 0-3, 4-8, uczniowie liceum, pracownicy szkoły, rodzice. Pamiętajcie, aby napisać w treści wiadomości, kto jest autorem zdjęcia i w której kategorii startuje. Na efekty Waszej pracy czekamy do 7 września.

Zdjęcia będziemy publikować w miarę możliwości na bieżąco, tak abyśmy mogli wszyscy śledzić, dokąd wakacyjne fale zaprowadziły szkolne kaczuszki.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się na festynie z okazji pożegnania lata (sobota, 21 września), kiedy to życzyć będziemy naszym kaczkom szczęśliwego lotu do ciepłych krajów. Wówczas też odbędzie się quiz wiedzy o gumowych kaczuszkach. Jeśli nie macie oka fotografa, możecie zabłysnąć więc wiedzą.

Będziecie również mogli wykazać się talentem artystycznym. Podczas festynu zaprezentować bowiem będzie też można utwór literacki lub muzyczny, który sami napiszecie lub skomponujecie – rzecz jasna o kaczej tematyce Wszystkie środki wyrazu artystycznego są dozwolone. Może drzemie w Was prawdziwy talent i czeka na odkrycie? Wakacje to dobry czas, by odkryć w sobie poetę, pieśniarza czy autora stand- upu.

Chwytajcie za aparaty fotograficzne, pióra, pędzle i gitary! Szukajcie wiedzy o gumowych kaczuszkach – w sumie wcale nie takiej bezużytecznej, jak będzie mogli się sami przekonać!

Udanej zabawy!

cofnij
przewiń do góry

Ułatwienia dostępu