Konkurs „Moja ulubiona książka”

W naszej szkole ruszył konkurs „Moja ulubiona książka” kierowany do uczniów klas 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej.

Jego głównymi założeniami są promowanie czytelnictwa i pobudzenie kreatywności uczestników.

Zadaniem zainteresowanych jest nagranie filmiku, maksymalnie dwuminutowego, w którym zaprezentują swoją ulubioną książkę tak, by zachęcić do niej innych. Ocenie podlegać będą kreatywność, swoboda mówienia i to, na ile będzie się przekonującym.

Gotowy filmik należy wysłać do 29.02.2024 roku (wraz ze skanami bądź zdjęciami zgody i ankiety, które, wraz z regulaminem całej akcji, można pobrać w poniższym załączniku, na stronie szkoły katolik.bydgoszcz.pl oraz w wiadomościach wysyłanych rodzicom przez e-dziennik) na adres: [email protected].

Konkurs jest organizowany przez uczennice naszego liceum w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”.

Plik do pobrania:

Regulamin, zgoda RODO, ankieta

cofnij
przewiń do góry

Ułatwienia dostępu